Konferencja Międzynarodowa „Edukacja włączająca – szanse i zagrożenia”

Zapraszamy na Międzynarodową Konferencję Naukową zatytułowaną „Edukacja włączająca – szanse i zagrożenia”, która odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2017 r. w Zalasewie (koło Poznania). W konferencji udział wezmą m.in. prof. Andrzej Twardowski, prof. Edyta Gruszczyk-Kolczyńska. Zapisywać się na konferencję można za pomocą poniższego formularza:

FORMULARZ – KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ!

Organizatorem konferencji jest Fundacja Instytut Rehabilitacji Dziecka im. prof. Ireny Obuchowskiej, a patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz Marian Szkudlarek.

Konferencja odbędzie się w sali konferencyjnej Szkoły podstawowej nr 2 w Zalasewie (ul. Jana Heweliusza 26, 62-020 Swarzędz).

ZAPROSZENIE NA BANKIET:

Po zakończonych wykładach zapraszamy wszystkich uczestników konferencji na bankiet 18 listopada w sobotę. Bankiet ma charakter imprezy zamkniętej, zapraszamy na nią uczestników konferencji i niedzielnych warsztatów. Bardzo prosimy o zapisywanie podczas wysyłania formularzy.

Po wytężonym wysiłku umysłowym to wspaniała okazja do poznania nowych ludzi i rozmawiania, rozmawiania, rozmawiania…  nasz bankiet specjalne  zaproszenie otrzymali wszyscy nasi prelegenci. Spotkacie na nim również wszystkich organizatorów konferencji czyli min. terapeutów na co dzień pracujących nad prawidłowym wprowadzaniem dzieci do grup rówieśniczych.

W ramach bankietu oferujemy poczęstunek i napoje wedle uznania. Zapraszamy także na ucztę dla ucha czyli koncert wiolonczelowy.

Bankiet zacznie się o godzinie 19.00. Koszt 70 zł.

Patroni medialni konferencji: